Oferta - Nowy projekt 2

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wypożyczalnia kostiumów karnawałowych PDF Drukuj Email
Oferujemy przebrania dla dzieci na balik przebierańców, przedstawienia szkolne, jasełka, Halloween, kinder-party, przyjęcia urodzinowe.
Regulamin:
kostiumy należy rezerwować od razu znając dokładny termin baliku - pozwoli to uniknąć niepotrzebnego stresu, który towarzyszy wybieraniu stroju w ostatniej chwili.
przebrania można rezerwować tylko w obecności osoby dorosłej (dzieci same nie mogą wypożyczać strojów) po wcześniejszej wizycie u nas, wybraniu i przymierzeniu konkretnego stroju.
ceny strojów w naszej wypożyczalni są zróżnicowane, zależą od jego rodzaju i wahają się w granicach od 10 do 50 zł,
w momencie rezerwacji pobierana jest zaliczka w wysokości 10 zł, która w przypadku rezygnacji ze stroju przepada. Reszta wpłacana jest w dniu odbioru stroju.
W skład stroju wchodzi również wieszak, folia ochronna i opakowania akcesoriów. Elementy te są zaznaczone firmową naklejką, ich zniszczenie lub brak skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości wartości tych rzeczy.
kostium wypożyczany jest z reguły na 3 doby.
strojów prosimy nie prać
klient ponosi odpowiedzialność za strój i wszystkie elementy wchodzące w jego skład. Wszelkie zniszczenia strojów czy akcesoriów skutkują koniecznością opłacenia kosztów w wysokości pokrywającej naprawę szkody lub zakup nowego stroju.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego